VIDAUS DURYS "PREMIUM"

Tai aukščiausios 4 saugumo klasės šarvuotos durys skirtos eksplotuoti patalpose kuriose nėra drėgmes ir didelio temperatūros skirtumo. Šias duris atlikus bandymus Kauno technologijos universitete nepavyko išlaužti per 30 minučių naudojant gręžimo, kalimo ir laužimo įrankius.
DURŲ STAKTA gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 80 mm., o storis net 2 mm. Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu. Taip pat į staktą montuojamos DORMA ploštelės, kurių dėka eksplotavimo metu galima reguliuoti durų pritraukimą, kad durų varstymas butų ypač komfortiškas.
DURŲ VARČIA taip pat gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 50 mm., o plieno storis 2 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliai ir dviem vertikaliais suvirintais plieno profiliais kurie apsaugo spynas nuo išstumimo ir neleidžia durims deformuotis. Iš lauko pusės duris dengia 2 mm. storio plieno lakštas. Bendras durų varčios storis 76 mm. 
DURŲ VARČIOS APŠILTINIMUI naudojama sukietinta aukščiausios klasės akmens vata 2 cm. storio. ji sudedamas į duris trim sluoksniais taip išsaugant ypač geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes. Durų garso izoliacija Kauno technologijos universitete atliktais bandymais atitinka 44dB., šilumos pralaidumas 1,2 W/m2K.
DURŲ VYRIAI naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų itin lengvas. Komplektacijoje virinami 3 vyriai. Premium duryse komplektuojami chromuoti vyrių uždengėjai.
4 APSAUGINIAI KAIŠČIAI, kurie apsaugo duris nuo išlaužimo nupjovus vyrius.
APDAILINĖS PLOKŠTĖS standartiškai komplektuojamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės 12 mm. storio. Plokščių kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksplotaciniu laikotarpių plokštės kraštai neatsilupinėja. Papildomai galima užsisakyti mdf plokštę su pvc plėvele, kurios spalvų ir raštų įvairovė patenkins ir pačio išrankiausio kliento norus.
SPYNOS komplektuojamos ne mažesnės kaip 6-7 saugumo klasės. Naudojame tik garsių ir žinomų gamintojų spynas tokias kaip "MOTTURA", "DORMA", "EVVA" ir kt.