LAUKO DURYS "STANDART"

Tai standartinės šarvuotos lauko durys su drėgmei atspariomis UMIDAX plokštėmis skirtos eksplotuoti lauko sąlygomis, bet kur nėra didelio temperatūrų skirtumo (nuosavuose namuose, kotedžuose kur yra tambūras ir durys nereaguoja su kambario temperatūra). 

PLAČIAU...

 

LAUKO DURYS "TERMO"

Tai šarvuotos lauko durys su papildomu termoizoliaciniu komplektu bei drėgmei atspariomis "UMIDAX" plokštėmis skirtomis eksplotuoti lauko sąlygomis, kur yra ženklus temperatūrų skirtumas (nuosavuose namuose, kotedžuose kur durys reaguoja tiesiai su kambario temperatūra). Šių durų šilumos pralaidumo koeficientas 1,2 W/m2K, atitinka plastikinio lango šilumos pralaidumo koeficientui. Su šiomis durimis išvengsite kondensavimo problemų su kuriomis dažniausiai susiduria kiti šarvuotų durų gamintojai. Mūsų pritaikyta unikali technologija leidžia išvengti šių problemų.

PLAČIAU...

 

LAUKO DURYS "TERMO PLIUS"

Tai šarvuotos lauko durys su papildomu termoizoliaciniu komplektu bei drėgmei atspariomis UMIDAX plokštėmis skirtos eksplotuoti lauko sąlygomis, kur yra ženklus temperatūrų skirtumas (nuosavuose namuose, kotedžuose kur durys reaguoja tiesiai su kambario temperatūra). Šių durų šilumos pralaidumo koeficientas 1,1 W/m2K, atitinka plastikinio lango šilumos pralaidumo koeficientui. Su šiomis durimis išvengsite kondensavimo problemų su kuriomis dažniausiai susiduria kiti šarvuotų durų gamintojai. Mūsų pritaikyta unikali technologija leidžia išvengti šių problemų.

PLAČIAU...