WITAL 700 LUX

Sistema WITAL 5 ir 6 kameros atitinka didėjančius langų profilių su šilumos izoliacija, apsauga nuo triukšmo ir energijos taupymu reikalavimus. Pažangi ir stabili 70mm pločio sistema atitinka visus efektyvumo kriterijus ir gali būti įvairiai stilizuota. Paruošti sertifikatai sutaupys daug brangaus laiko gaminant langus. WITAL profiliai gaminami be švino.

PLAČIAU...

 

WITAL PRESTIGE THERM

Sistema 6 kamerų atitinka didėjančius langų profilių su šilumos izoliacija, apsauga nuo triukšmo ir energijos taupymu reikalavimus. Pažangi ir stabili 86mm pločio sistema atitinka visus efektyvumo kriterijus ir gali būti įvairiai stilizuota.

PLAČIAU...

 

PLASTIMET ELITE

Nuolat augant komunalinių paslaugų už šilumą kainoms vis aktualesnis yra šilumos izoliacijos (saugojimo) galimybių ieškojimas. Saugant namų šilumą labai svarbu, kokią šilumos šilumos izoliaciją užtikrina langai, nes per langus prarandame didesnę dalį būsto šilumos. Būtent tiems, kam energetinis taupymas tampa prioritetu, siūlomi PLASTIMET ELITE ENERGY langai.

PLAČIAU...

 

VEKA PERFECTLINE

Serijos Perfectline langas – tai gaminys, pasižymintis patvarumu ir labai aukštais techniniais parametrais. Perfectline langai veiksmingai apribos pastato šilumos nuostolius ir užtikrins veiksmingą triukšmo slopinimą – tai idealus sprendimas tiems, kurie vertina namų židinio šilumą ir tylą.
Idealiai parinktos medžiagos, naujos rūšies 5 kamerų profilis ir įranga suteikia galimybę pagaminti aukščiausios kokybės gaminį. Naudojami langų paketai, užpildyti specialiomis dujomis, leidžia gerokai sumažinti šilumos nuostolius. Ši langų serija – tai geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje. 

PLAČIAU...